Bioenerji Uygulaması:

Bioenerji, aslında yaşam enerjisi olarak ta geçer, yani evrende var olan kozmik enerjinin bedenimiz içerisindeki kısmıdır. Aslında Bio hayat demektir, işte yaşam (hayat) enerjisi adı da buradan gelir. Bioenerji seanslarında, bioenerjist, kişinin vücudunda mevcut olan negatif enerjilerin boşaltılmasını ve pozitif enerjilerin yüklemesini sağlar. Bunu yaparken enerjinin geçiş alanı olan Çakralar’ı kullanır. En çok enerji kaybı veya negatif enerji birikimi tıkalı çakralarda bulunur. Bu yüzden terapist çakraları tıkayan negatif enerjileri süpürüp yerine pozitif enerji koyarak, çakraların tekrar aktif ve zarar gören bölgelerinde şifalanmaya yardımcı olur. Bioenerji vücudun bütünü ile değil, bölgesel şifayı gidermekte kullanılan bir uygulama yöntemidir ve ihtiyaç halinde bütünsel olarak aura temizliği yapılır. Şifa işlemleri çeşitli teknikler kullanılarak bölgesel olarak uygulanır.

  • Baş ağrısı,
  • Migren,
  • Depresyon,
  • Panik Atak,
  • Kanser

v.b birçok rahatsızlığın tedavisinde etkili bir şifa yöntemidir.

İnsan 2 ayrı bedene sahiptir; Fiziki Beden ve Ruhsal Beden. Ruhsal beden, aura dediğimiz vücudumuzu çevreleyen (enerji çemberidir) enerjisel bedenimizdir, dolayısı ile bu enerji alanımızda oluşan düşük enerjiler çakralarımızı tıkayarak fiziki bedenimize ulaşırlar ve birçok hastalığa sebebiyet verirler, işte bu noktada kişinin enerji alanı olan aura temizliği ve en çok zarar gören çakra bölgeleri veya rahatsızlık bölgeleri de ayrıca temizlenerek, pozitif enerji aktarımı yapılır. 

Baktığımızda, Fiziki yapımızı ayakta tutan en önemli tarafımız aslında ruhsal bedenimizdir çünkü bağışıklık sistemimizin güçlü kalmasını sağlar.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Konuşma Başlat
Bize Hemen Ulaş
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Eğitimlerimiz ve Terapilerimiz hakkında tüm merak ettiklerinizi bize Whatsapp Aracılığıyla sorabilirsiniz.
Powered by