Kozmik Mekan Dengeleme Uygulaması

Dünyamız devamlı olarak uzaydan gelen enerjileri alır. Aldığı enerjilerin aynı miktarını geri verir. Böylece kozmik enerji dengesi korunmuş olur. Bu döngünü bozulması, hem dünyamız hem de dünyada yaşayan bütün canlılar için yanlış ekolojik sonuçlar doğuracaktır.

Dünyanın ve atmosferin enerji deposu sabittir. Ve buna enerji DENİZİ ya da OKYANUSU diyebiliriz. Bu enerji dengesinin bozulması tüm sistemlerin bozulması olarak ortaya çıkar. Bir taraftan insanların enerji seviyesindeki eksiklik yada fazlalık kişinin enerji ve bilgi alanını bozarken, fiziksel durumuna da yansıyıp; hastalık olarak kendini gösterir.

İşte insanda olan uyum bozukluğu, enerji dengelenmeyince (yani enerji eksikliği ve fazlalığında ) yaşadığımız ve çalıştığımız mekanlar da da gözlenir.

Enerji kirliliği ve dengesizliği bir çok sebepten kaynaklanabilir.

  1. Fay hattı üzerindeki yerler.
  2. Yüksek gerilim hatları.
  3. Depremlerden sonra ortaya çıkan manyetik dalgalar.
  4. Elektronik yayın yapan yerlere mekanın yakınlığı.
  5. Binaların altındaki yeraltı  suları ve forseptikler.     V.b

Yaşadığımız yerler bir sürü medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Ve binlerce yıllık bir geçmişe sahiptirler. Bulunduğumuz mekanlardaki maddelerin içinde bulunan moleküller,atomlar ve elektronlar hareket halindedir ve titreşim yayarlar. Bu yayılan titreşim o mekanın yayılan enerjisidir. Bütün orada geçmiş olaylar ,kötü hadiseler, bu mekana yeni taşınmış olsanız bile sizi etkilemeye başlar.

A)Sinirlilik, depresyon, kaygı bozuklukları.

B)Kendini bitkin ve yorgun hissetmek. Hiç birşeyden zevk almamak.

C)Uyku problemleri.(uyuyamama yada uykuda kabus görme.)

D)El ve ayaklarda ağrılı kramplar.

E)Diş gıcırdatma v.b  gibi belirtiler ortaya çıkarr.

Enerji temizliği yapılmadığı taktirde bu rahatsızlıklarve huzursuzluklar devam eder.

EVİNİZ VE İŞYERİNİZDE MEKAN DENGELEME ÇALIŞMASI YAPILDIKTAN SONRA DAHA HUZURLU OLACAK;KENDİNİZİ YENİLENMİŞ ;DAHA GÜVENDE VE DAHA ENERJİK HİSSEDECEKSİNİZ………..