Hizmetler, Terapi & Uygulamalar

Değişim önce ruhunuzdan başlar! Sonra çevrenize yayılır!

Yaşam Koçluğu:

Yaşam koçluğu, hedefledikleriniz ile yapmak istedikleriniz arasındaki boşluğu kapatıp yaşam keşfine çıkabileceğiniz ve kendiniz ile yüzleşerek gerçek potansiyelinizi keşfedebileceğiniz, kendinizi tanıyabilme şansı bulabileceğiniz etkili bir süreçtir. Farklı bakış açıları kazanıp hayatı daha iyi algılamanızda sizlere yardımcı olur.

Başka bir deyişle, öfke, endişe, kaygı gibi duygularınızı anlamlandırarak, özgürce yaşayabileceğiniz ve farkındalık kazanabileceğiniz bilgi ve motivasyon dolu yol arkadaşlığıdır. Hayat dediğimiz şey, aslında engebeli arazide yürümek gibidir zaman zaman ve bu arazide yürüyüp ulaşmak istediğimiz hedefe ulaştığımızda o engebeler bize deneyim ve tecrübe olarak geri döner. Bu yolda giderken sizlere görmediğiniz engebeleri fark etmeniz için bakış açısı sunan rehber işte bizleriz.

Gelin yürüdüğünüz yolda beraber çözüm yolları bulalım, engebeleri aşın ve ulaşabileceğinizi görün.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Antalya NLP Danışmanlığı:

(Neuro Linguistic Programming) (Zihin dili programlama)

Kişi ile yapılan bir uygulama türüdür. Zaman zaman kişiler hayatlarında çıkmazlara girebilirler, bu noktada Nlp, bireysel olarak kişilerin zihin ile dil arasındaki sürekli iletişim sürecinin, davranışlara doğru biçimde yansıması, kişilerin sağlıklı seçimler yapabilmesi amaçlanır. Kişinin sorununa veya sorunlarına odaklanılırken, kişinin kendi duygu ve düşüncelerinin bu sorunlara neden olduğu fark ettirilmeye çalışılır. Nlp, duygusal tepkileri doğru zamanda doğru şekilde kullanabilme yetisidir. Amaç, kişinin bu yetilerini ortaya çıkarmasını sağlayacak potansiyelini fark ettirmek. Bunlara örnek verecek olursak,

 • İletişim ve İlişki sorunlarını çözme ,
 • Davranış ve düşüncelerde değişiklik sağlama,
 • Sorunlarla başa çıkabilme becerisini arttırma,
 • Farkındalığı arttırma,
 • Karar alabilme cesaretini sağlama..v.b

hedeflerdir.

Nlp uygulamalarında, danışan ile terapist arasındaki uyum ve ahenk’in olduğu, güvene dayalı süreçtir. Bu süreçte kişi gerçekten özgürleşebileceği ve kendinle yüzleşebileceği sağlıklı bir ortam içerisindedir.

Yaşadığımız şu günlerde, ilişki ve iletişimin önemi yadsınamaz. Amaçlarına hayatın hemen hemen her dalında ulaşmış insanlara baktığımızda, bu kişilerin, ilişkilerini iyi yöneten kişiler olarak görürüz. Bunu yapamıyanlar ise başarıyı bir türlü yakalayamaz. Basit bir açıklama yapmak gerekirse, ilişki iki kişi veya iki şey arasındaki bir süreçtir.

İlişki Danışmanlığı: (İlişki Koçluğu) : İlişkilerin, nitelikli ilişkiler olmasına ve kalitesinin yükselmesine yardım eden ve bu birlikteliğe en uygun koşulların oluşmasına, daha nitelikli düzeye gelmesine destek olan kişidir.

Evlilik Terapisi:

Erkek ve Kadının, tanışma ve flört döneminden başlayarak devam eden ilişki süreçlerinde nelere dikkat etmeleri gerektiğini, nişan döneminde kendileri ve aileleri ile olan sorunlarda olumlu sonuçlar almak için nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini anlatmak, yol arkadaşlığı yapmak, ayrıca evlilik dönemlerinde de evliliğin sağlıklı yürümesi, huzurlu ve mutlu bir yaşamın kapısını açarak, bu yuvada mutlu ve ruh sağlığı yerinde çocuklar yetiştirmeleri için çiftlere farkındalık kazandırmayı amaçlar.

Evlilikte, mantık ve duyguların bir bütün içinde düşünülmesi gerekir, matematik hesabı yapar gibi başlayan bir evlilik keyif vermeyip, duygulara hitap etmedikçe sadece ticari alışveriş ve ortaklıktan öteye geçemez.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

EFT (Emotional Freedom Techniques), Duygusal özgürleşme tekniği adıyla anılır. Vücudumuzun çeşitli yerlerinde bulunan noktalara hafif vuruşlar yapıp uyarı göndererek genel enerji dengemize ulaşmaya ve yine blokajlı yani tıkanık noktalar varsa onlarında normal enerji akışına ulaşmalarına yardımcı uyarıcı sistemdir. Bu vurularak yapılan nokta veya sinir noktaları uyarımına ise “Tapping” denir. Bu noktalar en az 4-5 defa uyarılarak yapılan tapping tam bir turdur ve bunun sayısı kişiye göre değişiklik gösterir.

Modern Enerji Eft’si nedir ?

Modern Enerji Eft’si ise Klasik Eft’nin aksine pozitiflerle çalışır. Bu demek oluyor ki Klasik EFT, sadece negatiflerden arınmamızı hedeflerken, Modern Enerji EFt’si ise pozitiflerle şifa seviyesine ulaşmamızı hedefler. Şu an Klasik EFT yerine daha çok Pozitif EFT tercih edilir.

Gelin! Kendi Duygularınızı ve Anahtar Pozitiflerinizi keşif yolculuğuna çıkın ve o uçsuz bucaksız mucizevi deryanızı fark edin.

Eskisinden daha farklı olun

1- Reiki vücudunuzu toksinlerden arındırır ve zehirli maddelerin atımını sağlar. 2- Reiki kronik hastalıklarınızı yavaş yavaş ortadan kaldırır.
3- Reiki bağışıklık sisteminizi güçlendirerek sizi hastalıklara karşı daha dayanıklı olmanızı, dolayısıyla daha az hastalanmanızı sağlayarak daha verimli bir hayat sürdürmenize katkıda bulunur.
4- Reiki stresli zamanlarınızda sizi rahatlatır ve sakinleştirir.

5- Reiki korku duygusunu yenmenize, özellikle sınav korkusu yaşamamanıza yardım eder.
6- Reiki kin, nefret, öfke gibi zarar verici duygulardan sıyrılmanıza ve huzurlu olmanıza yardım eder.

7- Reiki kafanız karışık olduğunda düşüncelerinizi netleştirmenizi sağlar.

8- Reiki düşüncelerinizi doğru noktaya yönlendirmenize yardım eder.

9- Reiki var olan hastalıklarınızın ilerlemesini durdurur, ağrı ve acılarınızı azaltır.

10- Reiki duygusal blokajları çözer ve duygusal sorunlarınızı çözmenize yardım eder.
11- Reiki sezgisel yeteneklerinizi ve farkındalığınızı arttırır.

12- Reiki vücudunuzdaki yaraların daha kolay iyileşmesini sağlar.

Kozmik Enerji Uygulaması:

Kozmik Enerji, kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal gelişimini şifalandırmaya yönelik bir terapi yöntemidir. Tek bir organa çalışmak yerine bütünsel çalışılan bir şifa tekniğidir. Organizmanın temel enerji merkezlerine (Çakralara) büyük önem verilmektedir. Hasta olan organ santral gibi görev yapan çakra ile iletişimi keser ve terapist çakralara çalışarak enerjinin dengelenmesine yardımcı olur.

Vücudun organlarının belli bir çalışma mekanizması vardır. Gözle görülmeyen bir titreşim ile çalışırlar ve bir hastalık oluştuğunda ahenk bozulur, titreşimler azalır, işte bu durumda organı eski titreşim seviyesine getirerek iyileşmesine yardımcı olan kişidir kozmik şifa terapisti.

 • Bağışıklık sitemini güçlendirme (Alerji),
 • Sinir Sitemi Hastalıkları (Depresyon, Kronik Yorgunluk),
 • Sindirim Sistemi Hastalıkları (Mide, Safra)
 • Kalp ve Damar Hastalıkları (Hipertansiyon, Varis)
 • Solunum Yolları Rahatsızlıkları (Sinüzit, Bronşit)

Bu ve bunlar gibi birçok rahatsızlığın tedavisi sırasında iyileşmesine yardımcı olmak için Antalya Denge Terapi Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Mekan Dengeleme:

Ev yada iş yerinizde yaşarken gün içinde enerji seviyeniz düşüyor mu ?

İş Yerinizin bereketi var mı ?

Kazandığınız para çok çabuk bir başka yere harcanıyor mu ?

Evinizde huzursuz bir ortam mı var ?

Eğer bu soruların cevabı olumsuz ise, bilmelisiniz ki mekanın enerjisi ile ilgili bir problem vardır, buna sebep olan mekanların altlarından geçen kirli sular..vb gibi şeylerdir. Araştırmalarda kanser gibi tedavisi ağır hastalıklara yakalanma sebebi olarak bu kirli sular tespit edilmiştir. Kozmik enerji terapisti, mekanınızın tekrar sağlıklı ve huzurlu bir ortama dönüşmesi için bir çalışma yapar, bizde Denge Terapi merkezi olarak bu konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. Gelin mekanınızı dengeliyelim ve rahat, huzurlu bir yaşam sürün.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Bioenerji Uygulaması:

Bioenerji, aslında yaşam enerjisi olarak ta geçer, yani evrende var olan kozmik enerjinin bedenimiz içerisindeki kısmıdır. Aslında Bio hayat demektir, işte yaşam (hayat) enerjisi adı da buradan gelir. Bioenerji seanslarında, bioenerjist, kişinin vücudunda mevcut olan negatif enerjilerin boşaltılmasını ve pozitif enerjilerin yüklemesini sağlar. Bunu yaparken enerjinin geçiş alanı olan Çakralar’ı kullanır. En çok enerji kaybı veya negatif enerji birikimi tıkalı çakralarda bulunur. Bu yüzden terapist çakraları tıkayan negatif enerjileri süpürüp yerine pozitif enerji koyarak, çakraların tekrar aktif ve zarar gören bölgelerinde şifalanmaya yardımcı olur. Bioenerji vücudun bütünü ile değil, bölgesel şifayı gidermekte kullanılan bir uygulama yöntemidir ve ihtiyaç halinde bütünsel olarak aura temizliği yapılır. Şifa işlemleri çeşitli teknikler kullanılarak bölgesel olarak uygulanır.

 • Baş ağrısı,
 • Migren,
 • Depresyon,
 • Panik Atak,
 • Kanser

v.b birçok rahatsızlığın tedavisinde etkili bir şifa yöntemidir.

İnsan 2 ayrı bedene sahiptir; Fiziki Beden ve Ruhsal Beden. Ruhsal beden, aura dediğimiz vücudumuzu çevreleyen (enerji çemberidir) enerjisel bedenimizdir, dolayısı ile bu enerji alanımızda oluşan düşük enerjiler çakralarımızı tıkayarak fiziki bedenimize ulaşırlar ve birçok hastalığa sebebiyet verirler, işte bu noktada kişinin enerji alanı olan aura temizliği ve en çok zarar gören çakra bölgeleri veya rahatsızlık bölgeleri de ayrıca temizlenerek, pozitif enerji aktarımı yapılır. 

Baktığımızda, Fiziki yapımızı ayakta tutan en önemli tarafımız aslında ruhsal bedenimizdir çünkü bağışıklık sistemimizin güçlü kalmasını sağlar.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.