Kozmik Enerji Uygulaması:

Kozmik Enerji, kişinin fiziksel, duygusal ve ruhsal gelişimini şifalandırmaya yönelik bir terapi yöntemidir. Tek bir organa çalışmak yerine bütünsel çalışılan bir şifa tekniğidir. Organizmanın temel enerji merkezlerine (Çakralara) büyük önem verilmektedir. Hasta olan organ santral gibi görev yapan çakra ile iletişimi keser ve terapist çakralara çalışarak enerjinin dengelenmesine yardımcı olur.

Vücudun organlarının belli bir çalışma mekanizması vardır. Gözle görülmeyen bir titreşim ile çalışırlar ve bir hastalık oluştuğunda ahenk bozulur, titreşimler azalır, işte bu durumda organı eski titreşim seviyesine getirerek iyileşmesine yardımcı olan kişidir kozmik şifa terapisti.

  • Bağışıklık sitemini güçlendirme (Alerji),
  • Sinir Sitemi Hastalıkları (Depresyon, Kronik Yorgunluk),
  • Sindirim Sistemi Hastalıkları (Mide, Safra)
  • Kalp ve Damar Hastalıkları (Hipertansiyon, Varis)
  • Solunum Yolları Rahatsızlıkları (Sinüzit, Bronşit)

Bu ve bunlar gibi birçok rahatsızlığın tedavisi sırasında iyileşmesine yardımcı olmak için Antalya Denge Terapi Merkezi olarak hizmetinizdeyiz.

Mekan Dengeleme:

Ev yada iş yerinizde yaşarken gün içinde enerji seviyeniz düşüyor mu ?

İş Yerinizin bereketi var mı ?

Kazandığınız para çok çabuk bir başka yere harcanıyor mu ?

Evinizde huzursuz bir ortam mı var ?

Eğer bu soruların cevabı olumsuz ise, bilmelisiniz ki mekanın enerjisi ile ilgili bir problem vardır, buna sebep olan mekanların altlarından geçen kirli sular..vb gibi şeylerdir. Araştırmalarda kanser gibi tedavisi ağır hastalıklara yakalanma sebebi olarak bu kirli sular tespit edilmiştir. Kozmik enerji terapisti, mekanınızın tekrar sağlıklı ve huzurlu bir ortama dönüşmesi için bir çalışma yapar, bizde Denge Terapi merkezi olarak bu konuda da sizlere hizmet vermekteyiz. Gelin mekanınızı dengeliyelim ve rahat, huzurlu bir yaşam sürün.

Denge Antalya Terapi merkezi olarak bu konularda sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Konuşma Başlat
Bize Hemen Ulaş
Merhabalar Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Eğitimlerimiz ve Terapilerimiz hakkında tüm merak ettiklerinizi bize Whatsapp Aracılığıyla sorabilirsiniz.
Powered by